Oferta dla klienta indywidualnego

Dla klienta indywidualnego świadczymy usługi detektywistyczne skierowane na sprawy rodzinne, spadkowe oraz pracownicze.

W naszej ofercie pojawiają się zagadnienia, które realizujemy po konsultacji z Klientem.

Do każdej sprawy podchodzimy indywidualnie i staramy się znaleźć jak najlepsze rozwiązanie. Pozyskane materiały mogą służyć jako twardy i skuteczny dowód w przypadku spraw sądowych. 

Nasi detektywi i biegli specjaliści realizują zlecenia dotyczące takich tematów jak:

Oszustwa matrymonialne

Oszustwo matrymonialne to perfidna forma przestępstwa narażająca na straty finansowe i przede wszystkim moralne. Jesteśmy w stanie ustalić dane personalne i wszelkie szczegóły na temat oszusta. 

Poszukiwanie osób

Działania mające na celu odnalezienie osoby zaginionej prowadzimy na Państwa prośbę we współpracy ze specjalnymi służbami.  Prześledzimy kolejne etapy gdzie osoba przebywała, kiedy zaginełą i gdzie może obecnie przebywać.

Zdrady małżeńskie
 

Jeśli podejrzewasz partnera o niewierność jesteśmy gotowi zdobyć wszelkie dowody potwierdzające lub negujące te podejrzenia. Dokumentacja może pozwolić na rozwód orzekający o winie partnera.

Szantaż

Szantaż to wedle prawa przestępstwo, które podlega karze w obliczu organów ścigania oraz w procesie sądowym. Na Państwa życzenie opracowujemy materiał dowodowy by przestępca poniósł wymierną karę.

Bezpieczne dziecko

Sprawdzimy bliskie otoczenie dziecka. Zweryfikujemy znajomych pod kątem kryminalnym. Zbierzemy informacje o aktywności i możliwych kontaktach z narkotykami.

Pozyskiwanie DNA
 

W przypadku konieczności potwierdzenia pokrewieństwa proponujemy dyskretne pozyskanie materiału do badań DNA. Wyniki badań DNA z próbki śliny mogą potwerdzić ojcostwo.

Stalking

Trudne do wykrycia działania mające znamiona stalkingu są dla ofiary destrukcyjne i doprowadzają do wykończenia nerwowego. Zbieramy materiał dowodowy by udowodnoć przestępstwo. 

Opiekunki dziecięce

Bezpieczeństwo naszych dzieci stawiamy na pierwszym miejscu. Zweryfikujemy historię zatrudnienia, referencje oraz kwalifikacje osoby ubiegającej się o stanowisko opiekunki do dziecka.