O nas

O powodzeniu interesów, projektów czy przedsięwzięć decyduje dziś sprawdzona, wiarygodna i rzetelna informacja gospodarcza, która w ostatnim czasie stała się ważnym i wysoko cenionym produktem. Rynek informacji jest dziś wart miliardy co świadczy o wzroście świadomości przedsiębiorców. Transakcje, umowy i projekty dzięki którym biznes się rozwija to podstawa stabilności kapitałowej. Informacje gospodarcze pozwalają zminimalizować ryzyko finansowe, podjąć istotną decyzję handlową czy właściwie wybrać kontrahenta.

Proponujemy Państwu usługi związane z pozyskiwaniem, analizą oraz przetworzeniem informacji dotyczących sytuacji gospodarczej przedsiębiorstw działających w rozmaitych branżach na terenie Polski jak i w Unii Europejskiej.

Przygotowujemy dla naszego klienta raporty gospodarcze których celem jest zminimalizowanie ryzyka związanego ze współpracą z innym podmiotem. Zlecone zadania realizujemy w oparciu o najwyższej jakości standardy zawodowe oraz wypracowane rozwiązania i narzędzia stanowiące know-how spółki.

W swojej praktyce stosujemy jawny, etyczny a przede wszystkim legalny sposób gromadzenia materiałów.  Jednocześnie dla Państwa komfortu pozyskujemy dane bez wiedzy podmiotu, którego wywiad dotyczy.

Sprawy wierzytelności, częto trudnych i przedawnionych rozwiązujemy poprzez działania detektywistyczno - śledcze. Dzięki temu unikamy żmudnych procesów sądowych.

Dla naszego klienta zdobywamy informacje o różnym stopniu złożoności i wiarygodności. Starannie projektujemy procedury analityczne sięgając do różnych źródeł. Nasz zespół tworzą specjaliści z wieloletnim doświadczeniem w dziedzinie obrotu gospodarczego, detektywistyki i prawa.

Działając w branży wywiadowczo - detektywistycznej wypracowaliśmy skuteczne metody pozyskiwania informacji o podmiotach gospodarczych. Zebrany materiał wykorzystujemy w różnego typu sprawach, które dotyczą wiarygodności, prawidłowości dokumentów, wierzytelności i innych.

Jeśli istnieje przesłanka do tego, by sprawy skierować na tory prawne, nasi prawnicy biegli w dziedzinie obrotu gospodarczego przedstawią Państwu możliwe drogi rozwoju sprawy.

 

Prezes zarządu,

Arkadiusz Adamus