Ustalenie wiarygodności

Home » Oferta » Ustalenie wiarygodności

Ustalenie wiarygodności

Ustalenie wiarygodności

Wybór odpowiednich kontrahentów jest jednym z najistotniejszych czynników składających się na sukces przedsiębiorstwa. Zanim zdecydujemy się na rozpoczęcie współpracy lub podpisanie umowy warto sprawdzić z kim mamy do czynienia. Nie jest tajemnicą, że poważnym zagrożeniem dla działalności gospodarczej są niesolidni i nieuczciwi partnerzy biznesowi.

Zanim rozpoczniemy współpracę z przedsiębiorcą pierwszym  krokiem powinno być rzetelne i całościowe prześwietlenie jego aktualnej działalności jak i przeszłości biznesowej.

Istnieje wiele metod na sprawdzenie kontrahenta. Informacje podstawowe można zebrać przeglądając utworzone w tym celu  portale informacyjne oraz rejestry gospodarcze. Zdobytą wiedzę możecie Państwo wykorzystać jako punkt zaczepienia do dalszej ekspertyzy, ponieważ najczęściej będą to informacje cząstkowe oraz niezweryfikowane.

Informacja jaka interesuje nas najbardziej to wypłacalność kontrahenta. Aby uniknąć żmudnych, czasochłonnych i często nieskutecznych działań windykacyjnych powinniśmy rzetelnie sprawdzić firmę z którą zamierzamy współpracować.

Detecta proponuje Państwu sprawdzony, całościowy i co najważniejsze rzetelny wywiad gospodarczy, który pozwoli ocenić sytuacje przyszłego kontrahenta a w przypadku zaległości wywiad posłuży jako narzędzie do odzyskania wierzytelności.