Windykacja terenowa

Home » Oferta » Windykacja terenowa

Windykacja terenowa

UWAGA - wybierz odpowiedni szablon w sekcji 'Styl' dla dodanego artykułu

Windykacja terenowa - detektywistyczna

Wywiadownia Gospodarcza DETECTA opracowała nowatorską metodę odzyskiwania należności poprzez  połączenie windykacji terenowej i wywiadu gospodarczego. Jest to działanie holistyczne, które pozwala na skuteczne i szybkie dochodzenie swoich roszczeń od dłużników. W pierwszym etapie badamy sytuację prawno – finansową  spółki. Pod lupę bierzemy członków zarządu, ich powiązania biznesowe i rodzinne. Gromadzimy informacje dotyczące majątku spółki oraz ustalamy możliwości zabezpieczenia majątku na poczet wierzyciela.

Kolejnym etapem w procesie jest polubowna windykacja terenowa należności. Zebrany materiał dowodowy, często wykazujący zaniedbania, oszustwa lub próby wyłudzenia jest skutecznym argumentem w negocjacjach doprowadzających do odzyskania należności od dłużnika.

W przypadku działalności gospodarczej weryfikujemy sytuacje prawno - finansową osoby prowadzącej firmę. W tym wypadku również wskazujemy powiązania biznesowe i sięgamy po informacje dotyczące rodziny. Przeanalizujemy jaki majątek posiada przedsiębiorca oraz gdzie owe dobra aktualnie się znajdują. 


Nasze działania w zakresie windykacji terenowej oraz działania śledcze tyczą się:

    •   osób fizycznych,
    •   małych firm i dyżych przedsiębiorstw,
    •   spółek prawa handlowego,
    •   członków zarządu.

 

Podstawowym problemem w zakresie egzekucji komorniczej w Polsce jest jej relatywnie niska skuteczność. Z danych Krajowej Rady Komorniczej odsetek odzyskanych wierzytelności wynosi 16%. Działania i efektywność kancelarii komorniczych jest na niskim poziomie, dlatego wychodzimy naprzeciw Państwa oczekiwaniom.


Nasi detektywi terenowi sporządzą szczegółowy raport obfitujący w konkretne informacje na temat wskazanego podmiotu, który z powodzeniem wykorzystacie Państwo w sprawach dotyczących oszustw, wyłudzeń czy wierzytelności.